תריסי ירושלים

אנו בתריסי ירושלים מאמינים שבעזרת הניסיון הרב, מקצועיות, ושרות אדיב ומסור, כל לקוח שלנו הוא לקוח מועדף.
מהות התריס בבית אינה מוטלת בספק, כאשר מעצבים את הבית ואת אביזריו מומלץ לשים דגש על בחירת התריסים ואיכותם.

 

חירת התריסים לבית, הינה משימה לא פשוטה, ישנם מגוון רב של סוגי תריסים, כגון: תריסי אור, תריסי אלומיניום, תריס אלומיניום משוך, תריסי אלומיניום מוקצף, תריסי גלילה, תריסי רפפה, תריסי פלסטיק ועוד, לכל תריס ישנם היתרונות והחסרונות שלו, וכל תריס מגיע במספר וריאציות שונות.

לדוגמא: כאשר מדובר בתריס גדול, תריס חיצוני, לבית בקומה ראשונה או שנייה, מומלץ לקחת בחשבון מספר גורמים.
1. האם ישנו סורג, או שמומלץ כבר לחסוך את הסורג ולהציב, תריס אלומיניום משוך?  כדאי לקחת בחשבון שתריס אלומיניום משוך, הוא תריס חזק מאוד, בעל עמידות ושרידות רבה. תריס אלומיניום משוך, הינו אחד מסוגי התריסים החזקים ביותר, אשר מספק גם מענה כנגד פריצות וגם יציבות וחוזק לשנים רבות.
תריס אלומיניום משוך אם כן היינו פתרון מוצויין ברוב המצבים, אך ישנם מצבים קיצוניים בהם מומלץ להציב גם סורג, או לבחור בתריס סורג, בדומה לתריסים לחנויות.
2. גודל התריס, האם התריס גדול, האם יהי כבד להרים אותו?
לרוב, תריסים גדולים אשר מותקנים כתריס גלילה עם רצועה, נוטים להיות כבדים ולהישחק מהר יותר. תריס גלילה גדול, מומלץ להיות על בסיס מנוע חשמלי. תריס חשמלי, נע בקצב אחיד, תריס חשמלי, אינו נוטה להישחק באותה התדירות של אותו התריס באופציה של רצועת גלילה. תריס חשמלי הינו האופציה הטובה היותר לתריס עמיד במרוצת השנים.
חשוב לציין כי תריסי גלילה בעלי רצועה הינם פתרון זול יותר ביחס לתריס חשמלי זהה, ותריסים אלו מתפקדים גם הם היטב אך לאורך השנים, ולנוחות הדיירים בבית, תריס חשמלי, יתפקד טוב יותר, גם לאורך זמן וגם לנוחות המשתמש.
3.מהו הצבע בו אנו רוצים את התריס בבית? האם התריס הוא תריס לבן, או אולי תריס אפור, האם אפשר לבחור צבע מטאלי או מט?
ישנם מספר רב של צבעים לשלבי תריס, תריס בצבע אפור מט, משרה אוירה רצינית וביטחון בחוזק החומר. תריס לבן, רמת אסטטיקה גבוהה מאוד. שיקולים רבים מובילים לבחירת צבע התריס, דבר אשר תלוי בסוג התריס כמובן. ישנם תריסים בעלי מגוון רב של צבעים לתריס, וישנם תריסים בעלי מגוון מצומצם של צבעים. מומלץ להתאים את התריס לבית כך שיהפוך לחלק אינטגראלי מהבית ויהווה חלק מהמרחב בו אנו חיים. התריס אינו רק חוץ בין הפנים אל החוץ אלא אלמנט ויזואלי בעל נוכחות חזקה במרחב הפרטי של הבית.

אנו בתריסי ירושלים, נשמח לייעץ לכם על ידי מעצב מוסמך, מהו התריס המומלץ ביותר עבורכם. מאיזה חומר ובאיזה צבע, סוג, גודל והתאמה למכלול הבית.

התקנת תריסים בירושלים,

אנו בתריסי ירושלים, מספקים את כל פתרונות תיקון תריסים, התקנת תריסים בירושלים. תוכלו למצוא אצלנו מגוון רב של תריסים, החל מתריסי פלסטיק ועד לתריסי אלומיניום. אנו מיומנים בהתקנה מקצועית, התקנת תריס ברמת גימור גבוהה, יודעים להתמודד עם מידות גדולות ופרויקטים מורכבים. כמו כן גם פרויקטים קטנים, מניסיון של שנים לומדים כי כל חלק בהתקנה הינו חלק חשוב, תשומת הלב למידות מדויקות, איטום נכון של ארגזי התריס, שימוש בחומרים חדשים ובעלי איכות גבוהה, התקנת המסילות באופן נכון ומדויק, מנועים איכותיים. כל זאת מוביל להתקנת תריסים מקצועית ביותר.
אנו עובדים עם גופים ציבוריים ועמותות, בתים פרטיים, ובתי עסק. מבצעים תיקון תריסים בירושלים, התקנת תריסים בירושלים, תיקון תריסים והתקנת תריסים במבשרת, מעלה אדומים, וכל הישובים הסובבים.
נשמח לעמוד לשרותכם, פנו אלינו קבלת הצעת מחיר חינם!

שימו לב! מבצעי פסח 2011 כבר כאן:

תריס שני ב15% הנחה.

מנוע תריס חשמלי, 15% הנחה למנוע שני.

החלפת רשתות עד מטר מרובע ב100 ש"ח בלבד.

תריסי ירושלים, צור קשר ואנו נחזור אליכם מייד!

כנסו לאתר וקראו עוד על: תיקון תריסים בירושלים, התקנת תריסים בירושלים.

תריס אור תריס חשמלי תיקון תריסים ירושלים

Valid CSS! HTML5 Powered with CSS3 / Styling, and Semantics

תריסי ירושלים, בית העסק המוביל בתחום התריסים. התקנת תריסים בירושלים, תיקון תריסים בירושלים, ועוד...
לפרטים נוספים חייגו: 1700077074 או לנייד: 0507469107.
תריסי ירושלים | www.jsc.co.il
| תריסי ירושלים | »
הקמת אתר ושיווק דיגיטלי - סטודיו ג'וזף