התקנת תריס חשמלי

התקנת תריס חשמלי, תריס חשמלי,  אמצעי מצויין ונוח לתפעול התריס ולשמירה על אורך חייו של התריס, מכיוון שהמנוע, תריס החשמלי, עובד בצורה רציפה ואיטית, אזי התריס יורד ועולה בקצב אחיד במסילות ואינו נתרק, אופן ההפעלה הוא נוח וללא כל מאמץ ע"י לחיצה על מפסק חשמלי. מנוע חשמלי ניתן להתקין לכל סוג של תריס קיים, רבים אינם מודעים לכך אך המעבר לתריס חשמלי אינו דורש החלפה של כל מערכת התריס ומרכיביו, ההתקנה היא מאד פשוטה ומצריכה אך ורק התקנה של מנוע חשמלי במקום המערכת הידנית משך התקנה זו אורך עד כ-30 דק', ובנוסף התקנה של מפסק לתריס שמבוצע ע"י חשמלאי מוסמך שמשך עבודתו כנ"ל עד כ-30 דק', סה"כ תוך שעה אחת בלבד ויש לכם תריס חשמלי עובד על פי כל התקנים!!! מחיר המנוע נקבע על פי משקל הסחיבה הרצוי על פי משקל וגודל התריס והחומר ממנו בנוי התריס (אלומיניום פלסטיק). אנו נותנים אחריות למנועים שמותקנים על ידינו למשך עד ל- 10 שנות אחריות למוצר.
אם ברצונכם לקבל הצעת מחיר חינם להפיכת התריס לחשמלי התקשרו עוד היום לתריסי ירושלים 050-7469-107 ואנו נגיע ונפרוש בפניכם את כל האפשרויות המתאימות לביתכם.

 

תריסי ירושלים, התחייבות לעבודה נקייה מקצועית יסודית עם אחריות למנועים עד ל- 10 שנים.
לתריסי ירושלים נסיון של 15 שנה בתריסים חשמליים – תנו לנסיון שלנו לדאוג לשקט שלכם. תריס חשמלי, תיקון תריסים

תריס חשמלי, אלומיניום מוקצף תריס חשמלי, התקנה של תריס משוך, תריס אלומיניום, מבט פנים וחוץ תריס חשמלי, בית תריס חיצוני שלושה שלבי התקנת תריס חשמלי שלבי התקנת תריס חשמלי משוך
Example Frame

Valid CSS! HTML5 Powered with CSS3 / Styling, and Semantics Review www.jsc.co.il on alexa.com

תריסי ירושלים, בית העסק המוביל בתחום התריסים. התקנת תריסים בירושלים, תיקון תריסים בירושלים, ועוד...
לפרטים נוספים חייגו: 1700077074 או לנייד: 0507469107.
תריסי ירושלים | www.jsc.co.il
« | תריס חשמלי | »

הקמת אתר ושיווק דיגיטלי - סטודיו ג'וזף